OCLADRA 2 MG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:kladribin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01B ANTİMETABOLİTLER
L01BB Pürin analogları
L01BB04 kladribin
SB.atc:L01BB04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BIEM ILAC
Barkod :8699702775099
Satış Fiyatı:860.28 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

kladribin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Pürin analoğu antineoplastik.
7 gün 0.09 mg/kg/gün.

Gebelik kategorisi D.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; miyelosupresyon ve immunosupresyon yapan diğer ilaçlar.

Yan etkiler; kemik iliği supresyonu (pansitopeni, anemi), ateş, enfeksiyonlar, bulantı, yorgunluk, baş ağrısı, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

OCLADRA Hakkında Kısa Bilgi

OCLADRA 2 MG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 1 FLAKON, BIEM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 2 MG kladribin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. OCLADRA , piyasada 860.28 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699702775099 dir.

OCLADRA , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01BB04 ve ATC adı cladribine dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

OCLADRA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

O ile başlayan ilaçlar » Biem Ilac » OCLADRA 2 MG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN 1 FLAKON
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.