NUMETA PED G19 %E INFUZYON ICIN EMULSIYON, 1000 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:AMINO ASIT + ELEKTROLIT + LIPID + KARBONHIDRAT
ATC:
SB.atc:B05BA10
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: EIP ECZACIBASI ILAC
Barkod :8699586692932
Satış Fiyatı:575.91 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

N ile başlayan ilaçlar » Eip Eczacibasi Ilac » NUMETA PED G19 %E INFUZYON ICIN EMULSIYON, 1000 ML

NUMETA PED Hakkında Kısa Bilgi

NUMETA PED G19 %E INFUZYON ICIN EMULSIYON, 1000 ML, EIP ECZACIBASI ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 1000 ML AMINO ASIT + ELEKTROLIT + LIPID + KARBONHIDRAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NUMETA PED , piyasada 575.91 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699586692932 dir.

NUMETA PED , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA10 ve ATC adı combinations dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

NUMETA PED hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.