NOVORAPID PENFILL 3 ML 100 IU/ML SUBKUTAN ENJEKSIYON ICIN SOLUSYON ICEREN 5 KARTUS

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:insülin aspart -hızlı
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A10 DİYABET İLAÇLARI
A10A İNSÜLİNLER VE ANALOGLARI
A10AB İnsülin ve analogları enjektabl (kısa etkili)
A10AB05 insülin aspart -hızlı
SB.atc:A10AB05
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOVO NORDISK
Barkod :8699676950669
Satış Fiyatı:122.82 ₺
Son Güncelleme:11 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

insülin aspart -hızlı Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Diyabetes mellitus'ta insülin hormonu.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

N ile başlayan ilaçlar » Novo Nordisk » NOVORAPID PENFILL 3 ML 100 IU/ML SUBKUTAN ENJEKSIYON ICIN SOLUSYON ICEREN 5 KARTUS

NOVORAPID PENFILL Hakkında Kısa Bilgi

NOVORAPID PENFILL 3 ML 100 IU/ML SUBKUTAN ENJEKSIYON ICIN SOLUSYON ICEREN 5 KARTUS, NOVO NORDISK firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 100 IU insülin aspart -hızlı etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NOVORAPID PENFILL , piyasada 122.82 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699676950669 dir.

NOVORAPID PENFILL , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A10 DİYABET İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A10AB05 ve ATC adı insulin aspart dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

NOVORAPID PENFILL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.