N ile başlayan ilaçlar » Merck Sharp & Dohme » NEXPLANON 68 MG 1 IMPLANT

NEXPLANON 68 MG 1 IMPLANT

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:etonogestrel
ATC: ATC SINIFLAMASI - G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI
G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ
G03A SİSTEMİK HORMONAL KONTRASEPTIFLER
G03AC Progestogens
G03AC08 etonogestrel
SB.atc:G03AC08
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MERCK SHARP & DOHME
Barkod :8699636880913
Satış Fiyatı:493.63 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

etonogestrel Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kontrasepsiyonda subdermal implant.
Maksimum 3 yıl yerinde kalabilir.

Kontrendikasyon; gebelik, tromboembolik hastalık, karaciğer yetmezliği, progestajene bağımlı tümör, teşhis konulmamış vajinal kanama, aşırı duyarlılık.

Yan etkiler; akne, baş ağrısı, kilo artışı, mastalji, emosyonel labilite, libido değişiklikleri, dismenore...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

NEXPLANON Hakkında Kısa Bilgi

NEXPLANON 68 MG 1 IMPLANT, MERCK SHARP & DOHME firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 68 MG etonogestrel etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NEXPLANON , piyasada 493.63 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699636880913 dir.

NEXPLANON , ATC sınıflamasının G - ÜROGENİTAL SİSTEM VE CİNSİYET HORMONLARI kategorisinde ve G03 CİNSİYET HORMONLARI - GENİTAL SİSTEM MODÜLATÖRLERİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G03AC08 ve ATC adı etonogestrel dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Etonogestrel etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.