NEOSTIGMINE 0,5 MG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:neostigmin metil sülfat
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI
N07A PARASEMPATOMİMETİKLER
N07AA Antikolinesterazlar
N07AA01 neostigmin metil sülfat
SB.atc:N07AA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ADEKA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Barkod :8699587751607
Satış Fiyatı:12.03 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:16 Temmuz 2021
Paylaş:

neostigmin metil sülfat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Miyasteniya gravis, paralitik ileus, ameliyat sonrası idrar tutukluğu, periferik damar bozukluğu ve tıkanıklığı, barsak atonisi, hemipleji, monopleji'de parasempatomimetik.
SC, IMveya IV 1-2 ampul.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, peritonit, gangren, idrar yolları veya intestinal mekanik tıkanıklık.

Yan etkiler; allerjik reaksiyonlar, baş ağrısı, konuşma güçlüğü, miyozis, bradikardi, AV blok, taşikardi, aritmi, senkop...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

NEOSTIGMINE Hakkında Kısa Bilgi

NEOSTIGMINE 0,5 MG/ML ENJEKSIYONLUK COZELTI, ADEKA İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 6 adet 0.5 MG/ML neostigmin metil sülfat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NEOSTIGMINE , piyasada 12.03 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699587751607 dir.

NEOSTIGMINE , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N07 DİĞER SİSNİR SİSTEM İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N07AA01 ve ATC adı neostigmine dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

NEOSTIGMINE hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.