N ile başlayan ilaçlar » Turktipsan » NEOFLEKS %5 DEKSTROZ %0,2 SODYUM KLORUR SUDAKI COZELTISI 250 ML PP TORBA SETLI

NEOFLEKS %5 DEKSTROZ %0,2 SODYUM KLORUR SUDAKI COZELTISI 250 ML PP TORBA SETLI

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:DEKSTROZ MONOHIDRAT + SODYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:B05BB02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TURKTIPSAN
Barkod :8697637690920
Satış Fiyatı:7.16 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

NEOFLEKS Hakkında Kısa Bilgi

NEOFLEKS %5 DEKSTROZ %0,2 SODYUM KLORUR SUDAKI COZELTISI 250 ML PP TORBA SETLI, TURKTIPSAN firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 250 adet 5%+0,2% G DEKSTROZ MONOHIDRAT + SODYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. NEOFLEKS , piyasada 7.16 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8697637690920 dir.

NEOFLEKS , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BB02 ve ATC adı electrolytes with carbohydrates dır. İlacın 18 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri ( etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.