MYLOFAN 60 MG/10 ML IV INF. ICIN KON. COZELTI ICEREN FLAKON

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:busulfan
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01A ALKİLLEYİCİ AJANLAR
L01AB Alkil sülfonatlar
L01AB01 busulfan
SB.atc:L01AB01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MONEMFARMA
Barkod :8681793756019
Satış Fiyatı:655.69 ₺
Son Güncelleme:15 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

busulfan Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Kronik miyelojen lösemide, alkilleyici ajan.
4mg/gün.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; tioguanin, pulmoner toksisitesi olan diğer sitotoksikler.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, trombositopeni, bulantı, diyare, diffüz interstsiyel pulmoner fibroz, pulmoner ossifikasyon, distrofik kalsifikasyon, deride hiperpigmenrasyon, allerjik reaksiyonlar, hepatosellüler atrofi, nekroz...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

MYLOFAN Hakkında Kısa Bilgi

MYLOFAN 60 MG/10 ML IV INF. ICIN KON. COZELTI ICEREN FLAKON, MONEMFARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 60 MG busulfan etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. MYLOFAN , piyasada 655.69 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681793756019 dir.

MYLOFAN , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01AB01 ve ATC adı busulfan  dır. İlacın 4 adet eş değer ilacı bulunur.

M ile başlayan ilaçlar » Monemfarma » MYLOFAN 60 MG/10 ML IV INF. ICIN KON. COZELTI ICEREN FLAKON

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.