MULTIFLEX MAGNEZYUM SULFAT 4 G/100 ML I.V. INFUZYONLUK COZELTI (100 ML SETSIZ)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:MAGNEZYUM SULFAT HEPTAHIDRAT
ATC:
SB.atc:A12CC02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: HAVER FARMA
Barkod :8680400770974
Satış Fiyatı:11.38 ₺
Son Güncelleme:1 Ağustos 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

MULTIFLEX MAGNEZYUM SULFAT Hakkında Kısa Bilgi

MULTIFLEX MAGNEZYUM SULFAT 4 G/100 ML I.V. INFUZYONLUK COZELTI (100 ML SETSIZ), HAVER FARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 100 adet 4 % MAGNEZYUM SULFAT HEPTAHIDRAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. MULTIFLEX MAGNEZYUM SULFAT , piyasada 11.38 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680400770974 dir.

MULTIFLEX MAGNEZYUM SULFAT , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A12CC02 ve ATC adı magnesium sulfate dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

MULTIFLEX MAGNEZYUM SULFAT hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.