MOXIDEXA 5 MG/1 MG STERIL OFTALMIK COZELTI (5 ML)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:moksifloksasin + deksametazon
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01A ANTİENFEKTİFLER
S01AX Diğer
S01AX22x1 moksifloksasin + deksametazon
SB.atc:S01CA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ABDI IBRAHIM
Barkod :8699514610236
Satış Fiyatı:19.92 ₺
Son Güncelleme:15 Şubat 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

MOXIDEXA Hakkında Kısa Bilgi

MOXIDEXA 5 MG/1 MG STERIL OFTALMIK COZELTI (5 ML), ABDI IBRAHIM firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 5 ML moksifloksasin + deksametazon etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. MOXIDEXA , piyasada 19.92 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699514610236 dir.

MOXIDEXA , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01CA01 ve ATC adı moxifloxacin ,dexamethasone dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

MOXIDEXA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.