MONODOKS 100 MG 14 KAPSÜL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:doksisiklin hiklat
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J01 SİSTEMİK ANTİBAKTERİYELLER
J01A TETRASİKLİNLER
J01AA Tetrasiklinler
J01AA02 doksisiklin hiklat
SB.atc:J01AA02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEVA HOLDING
Barkod :8699525151469
Satış Fiyatı:9.87 ₺
Son Güncelleme:1 Ağustos 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

doksisiklin hiklat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Protein sentezi inhibitörü tetrasiklin grubu antibiyotik.

Yetişkin ilk gün 2 x 100mg.
Sonra 100mg/gün. Bir veya iki dozda.
Şiddetli enfeksiyonlarda 2x100mg.

Gebelik kategorisi D.
Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; tetrasiklin allerjisi.

Etkileşim; antikoagulanlar,penisilin, antiasitler, bizmut, barbitürat, karbamazepin, fenitoin, penthran, oral kontraseptif.

Yan etkiler; anoreksi, bulantı, kusma, diyare, glossit, disfaji, makülopapüler ve eritematöz döküntüler, fotosensitivite reaksiyonları, ürtiker...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

MONODOKS Hakkında Kısa Bilgi

MONODOKS 100 MG 14 KAPSÜL, DEVA HOLDING firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 14 adet 100 MG doksisiklin hiklat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. MONODOKS , piyasada 9.87 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699525151469 dir.

MONODOKS , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J01 SİSTEMİK ANTİBAKTERİYELLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J01AA02 ve ATC adı doxycycline dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

MONODOKS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.