MITOMYCIN-C 10 MG 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:mitomycin
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01D SİTOTOKSİK ANTİBİYOTİKLER
L01DC Diğer
L01DC03 mitomycin
SB.atc:L01DC03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ONKO
Barkod :8699650271193
Satış Fiyatı:98.97 ₺
Son Güncelleme:1 Ağustos 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

mitomycin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Sitotoksik antibiyotik, antineoplastik.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, kemik iliği depresyonu, böbrek yetmezliği, koagulasyon bozukluklarında, kontrol altına alınmamış enfeksiyon.

Yan etkiler; kemik iliği depresyonu, karaciğer fonksiyon bozukluğu, hemolitik-üremik sendrom, hematüri, proteinüri, böbrek yetmezliği, iştahsızlık, bulantı, enfeksiyonlar, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

MITOMYCIN-C Hakkında Kısa Bilgi

MITOMYCIN-C 10 MG 1 FLAKON, ONKO firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 10 MG mitomycin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. MITOMYCIN-C , piyasada 98.97 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699650271193 dir.

MITOMYCIN-C , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01DC03 ve ATC adı mitomycin dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

MITOMYCIN-C hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.