MEDROLGIN 30MG/ML IM/IV 5 AMPUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ketorolak
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
M01AB Asetik asit türevleri
M01AB15 ketorolak
SB.atc:M01AB15
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: WORLD MEDICINE
Barkod :8680199751000
Satış Fiyatı:19.33 ₺
Son Güncelleme:6 Haziran 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ketorolak Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Postoperatif ve şiddetli ağrıların kısa süreli tedavisinde.
Tablet; 4-6 saatte bir 1 tablet, max 40mg/gün, max 5 gün. Ampul; IM, başlangıç 10mg, 4-6 saatte bir 10-30mg, max 90mg/gün.

Kontrendikasyon; astım, hipovolemi, dehidratasyon, peptik ülser, koagulasyon bozuklukları, aşırı duyarlılık, nazal polip, gebelik, emzirme, böbrek ve karaciğer hastalıkları, kanama riski, 16 yaş altı, 65 yaş üzeri, antienflamatuar, lityum, pentoksifilin, probenesid, fenitoin, digoksin, antikoagulanlar ile birlikte kullanımı kontrendikedir.

Yan etkiler; gastrointestinal ülser, kanama, perforasyon, allerjik reaksiyonlar, böbrek yetmezliği, ödem, dispne, astım...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

MEDROLGIN Hakkında Kısa Bilgi

MEDROLGIN 30MG/ML IM/IV 5 AMPUL, WORLD MEDICINE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 30 MG/ML ketorolak etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. MEDROLGIN , piyasada 19.33 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680199751000 dir.

MEDROLGIN , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M01AB15 ve ATC adı ketorolac dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

MEDROLGIN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.