M-VAC 0,5ML SC ENJEKSIYONLUK COZELTI TOZU VE COZUCUSU

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:kızamık aşısı canlı attenüe
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J07 AŞILAR
J07B VİRAL AŞILAR
J07BD Kızamık
J07BD01 kızamık aşısı canlı attenüe
SB.atc:J07BD01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KEYMEN
Barkod :8699839960399
Satış Fiyatı:18.65 ₺
Son Güncelleme:15 Şubat 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

M-VAC Hakkında Kısa Bilgi

M-VAC 0,5ML SC ENJEKSIYONLUK COZELTI TOZU VE COZUCUSU, KEYMEN firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0.5 ML kızamık aşısı canlı attenüe etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. M-VAC , piyasada 18.65 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699839960399 dir.

M-VAC , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J07 AŞILAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J07BD01 ve ATC adı measles, live attenuated dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

M-VAC hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.