M ile başlayan ilaçlar » Nobel Ilac Sanayi » M-ESLON 100 MG 7 MIKROPELLET KAPSUL

M-ESLON 100 MG 7 MIKROPELLET KAPSUL

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:morfin
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N02 ANALJEZİKLER
N02A OPİOİDLER
N02AA Doğal opium alkaloidleri
N02AA01 morfin
SB.atc:N02AA01
Reçete Durumu:Kirmizi Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NOBEL ILAC SANAYI
Barkod :8699540170759
Satış Fiyatı:32.21 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

morfin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Narkotik analjezik.
Yetişkinde 10-15mg/gün. Çocukta 0.1-0.2mg/kg/gün.

Gebelik kategorisi C. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; solunum depresyonu, obstrüktif akciğer hastalığı, prostat hipertrofisi, epilepsi, kafaiçi basınç artışı, sürrenal yetmezlik, karaciğer yetmezliği, hamileler, laktasyon, 30 aylıktan küçükler, alkol intoksikasyonu, MAO inhibitörleri ile birlikte kullanım.

Yan etkiler; bağımlılık, solunum depresyonu, bulantı, kusma, konstipasyon, kafa içi basınç artışı, kolestaz, üriner retansiyon...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

M-ESLON Hakkında Kısa Bilgi

M-ESLON 100 MG 7 MIKROPELLET KAPSUL, NOBEL ILAC SANAYI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 7 adet 100 MG morfin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. M-ESLON , piyasada 32.21 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Kirmizi Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699540170759 dir.

M-ESLON , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N02 ANALJEZİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N02AA01 ve ATC adı morphine dır. İlacın 14 adet eş değer ilacı bulunur.

Kısıtlamalar

Kırmızı reçete gerekli.

UH-P
Ayaktan tedavide uzman hekimlerce veya uzman hekim raporuna bağlı olarak tüm hekimlerce, yatarak tedavide tüm hekimlerce reçete edilebilir.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.