LETOP 25 MG 60 TABLET

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:topiramat
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N03 ANTİEPİLEPTİKLER
N03A ANTİEPİLEPTİKLER
N03AX Diğer
N03AX11 topiramat
SB.atc:N03AX11
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANDOZ
Barkod :8699516098247
Satış Fiyatı:23.40 ₺
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 0.3g Oral

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

topiramat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Migren profilaksisi ve epilepside, antiepileptik.
Yetişkinde başlangıç 25-50mg. idame ikiye bölerek 200-400mg/gün.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; fenitoin, karbamezapin, digoksin, alkol, SSS depresanları, oral kontraseptifler, hidrokloradiyazid, metformin, pioglitazon.

Yan etkiler; uykuya meyil, baş dönmesi, sinirlilik, ataksi, bitkinlik, psikomotor yavaşlama, görme bozuklukları, diplopi, anoreksi, nistagmus, bulantı, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

L ile başlayan ilaçlar » Sandoz » LETOP 25 MG 60 TABLET

LETOP Hakkında Kısa Bilgi

LETOP 25 MG 60 TABLET, SANDOZ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 60 adet 25 MG topiramat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LETOP , piyasada 23.40 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699516098247 dir.

LETOP , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N03 ANTİEPİLEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N03AX11 ve ATC adı topiramate dır. İlacın 25 adet eş değer ilacı bulunur.

LETOP hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.