LAURUS %0,9 IZOTONIK SODYUM KLORUR COZELTISI ICEREN 10 AMPUL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:SODYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:R01AX10
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MS PHARMA
Barkod :8680222750086
Satış Fiyatı:11.83 ₺
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

L ile başlayan ilaçlar » Ms Pharma » LAURUS %0,9 IZOTONIK SODYUM KLORUR COZELTISI ICEREN 10 AMPUL

LAURUS Hakkında Kısa Bilgi

LAURUS %0,9 IZOTONIK SODYUM KLORUR COZELTISI ICEREN 10 AMPUL, MS PHARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 10 adet 0.9 % SODYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LAURUS , piyasada 11.83 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680222750086 dir.

LAURUS , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R01AX10 ve ATC adı various dır. İlacın 149 adet eş değer ilacı bulunur.

LAURUS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.