LAROXYL 25 MG FILM KAPLI TABLET (40 TABLET)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:amitriptilin hcl
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N06 PSİKOANALEPTİKLER
N06A ANTİDEPRESANLAR
N06AA Non-selektif monoamin reuptake inhibitörleri
N06AA09 amitriptilin hcl
SB.atc:N06AA09
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DEVA HOLDİNG A.Ş.
Barkod :8699525124814
Satış Fiyatı:26.48 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:16 Temmuz 2021
Paylaş:

amitriptilin hcl Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Trisiklik antidepresan.
Yetişkinde 3 x 10-25 mg.(max300mg/gün).
Gebelikte önerilmiyor. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, miyokard enfarktüsü, kalp blokları,kardiyak aritmiler, manik hastalar, dar açılı glokom, prostat hipertrofisi. MAO inhibitörleriyle birlikte kullanılmamalıdır.

Etkileşim; antikolinerjik ya da sempatomimetik ilaçlar, guanetidin, debrizokin, betanidin ve klonidin gibi antihipertansifler, simetidin, fluoksetin ve fluvoksamin.

Yan etkiler; uyuşukluk, ağız kuruluğu, baş dönmesi, kabızlık, akomodasyon bozuklukları, taşikardi, intraoküler basınç artması, idrar tutukluğu...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

LAROXYL Hakkında Kısa Bilgi

LAROXYL 25 MG FILM KAPLI TABLET (40 TABLET), DEVA HOLDİNG A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 40 adet 25 MG amitriptilin hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. LAROXYL , piyasada 26.48 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699525124814 dir.

LAROXYL , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N06 PSİKOANALEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N06AA09 ve ATC adı amitriptyline dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

LAROXYL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.