KORTOS KREM 30 GR

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:hidrokortizon asetat kombinasyonları -anal
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C05 VAZOPROTEKTİFLER
C05A HEMOROİD VE ANAL FİSSÜR TOPKAL TEDAVİSİNDE KULLANILAN İLAÇLAR
C05AA Kortikosteroidler
C05AA01 hidrokortizon asetat kombinasyonları -anal
SB.atc:C05AA
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: EXELTIS
Barkod :8699584420766
Satış Fiyatı:20.70 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

hidrokortizon asetat kombinasyonları -anal Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Hemoroid, anal fissür, proktitis tedavisinde kortikosteroid ve lokal analjezik içerek kombinasyonlar.
Günde birkaç kez.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

KORTOS KREM Hakkında Kısa Bilgi

KORTOS KREM 30 GR, EXELTIS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 2%+2,5%+2%+0,5% MG hidrokortizon asetat kombinasyonları -anal etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KORTOS KREM , piyasada 20.70 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699584420766 dir.

KORTOS KREM , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C05 VAZOPROTEKTİFLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C05AA ve ATC adı corticosteroids dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

KORTOS KREM hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

K ile başlayan ilaçlar » Exeltis » KORTOS KREM 30 GR

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.