K ile başlayan ilaçlar » Drogsan » KLORHEX PLUS 2.5 MG/ML + 1.2 MG/ML GARGARA, 200 ML

KLORHEX PLUS 2.5 MG/ML + 1.2 MG/ML GARGARA, 200 ML

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:flurbiprofen + klorheksidin
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R02 BOĞAZ
R02A BOĞAZ
R02AX01x1 flurbiprofen + klorheksidin
SB.atc:R02A
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: DROGSAN
Barkod :8699580640090
Satış Fiyatı:17.10 ₺
Son Güncelleme:26 Mart 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

KLORHEX PLUS Hakkında Kısa Bilgi

KLORHEX PLUS 2.5 MG/ML + 1.2 MG/ML GARGARA, 200 ML, DROGSAN firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 200 ML flurbiprofen + klorheksidin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KLORHEX PLUS , piyasada 17.10 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699580640090 dir.

KLORHEX PLUS , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R02 BOĞAZ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R02A ve ATC adı THROAT PREPARATIONS dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.