KLIMADYNON FILM TABLET (60 TABLET)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ACTEA RACEMOSA RIZOMU KURU EKSTRESI
ATC:
SB.atc:G02CX04
Reçete Durumu:Reçetesiz ile satılır.
İlaç Firması: BİONORİCA İLAÇ TİCARET A.Ş.
Barkod :8680952380997
Satış Fiyatı:66.05 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:19 Şubat 2021
Paylaş:

KLIMADYNON FILM TABLET Hakkında Kısa Bilgi

KLIMADYNON FILM TABLET (60 TABLET), BİONORİCA İLAÇ TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 60 adet 2.80 MG ACTEA RACEMOSA RIZOMU KURU EKSTRESI etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KLIMADYNON FILM TABLET , piyasada 66.05 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Reçetesiz ile satılır. İlacın barkod kodu 8680952380997 dir.

KLIMADYNON FILM TABLET , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu G02CX04 ve ATC adı Cimicifugae rhizoma dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

KLIMADYNON FILM TABLET hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.