KIOVIG 30 GR/300 ML IV INFUZYON ICIN COZELTI ICEREN FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:HUMAN IMMUNGLOBULIN IV
ATC:
SB.atc:J06BA02
Reçete Durumu:Mor Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TAKEDA
Barkod :8681429550219
Satış Fiyatı:17874.28 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

KIOVIG Hakkında Kısa Bilgi

KIOVIG 30 GR/300 ML IV INFUZYON ICIN COZELTI ICEREN FLAKON, TAKEDA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 30 G/ML HUMAN IMMUNGLOBULIN IV etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KIOVIG , piyasada 17874.28 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Mor Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681429550219 dir.

KIOVIG , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J06BA02 ve ATC adı immunoglobulins, normal human, for intravascular adm. dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

KIOVIG hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

K ile başlayan ilaçlar » Takeda » KIOVIG 30 GR/300 ML IV INFUZYON ICIN COZELTI ICEREN FLAKON
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.