K ile başlayan ilaçlar » Merck Sharp & Dohme » KEYTRUDA 100 MG/4 ML (25 MG/ML) INFUZYONLUK COZELTI

KEYTRUDA 100 MG/4 ML (25 MG/ML) INFUZYONLUK COZELTI

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:pembrolizumab
ATC: ATC SINIFLAMASI - L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR
L01 ANTİNEOPLASTİKLER
L01X DİĞER
L01XC Monoklonal antikorlar
L01XC18 pembrolizumab
SB.atc:L01XC18
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: MERCK SHARP & DOHME
Barkod :8699636080160
Satış Fiyatı: Mevcut değil
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

KEYTRUDA Hakkında Kısa Bilgi

KEYTRUDA 100 MG/4 ML (25 MG/ML) INFUZYONLUK COZELTI, MERCK SHARP & DOHME firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 25 MG/ML pembrolizumab etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KEYTRUDA , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699636080160 dir.

KEYTRUDA , ATC sınıflamasının L - ANTİNEOPLASTİK VE İMMÜNOMODÜLATÖR AJANLAR kategorisinde ve L01 ANTİNEOPLASTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01XC18 ve ATC adı pembrolizumab dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

KEYTRUDA hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Pembrolizumab etkin maddesini içeren ilaçlar)
İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.