K ile başlayan ilaçlar » Haver Farma » KARDIYOMIL 10 MG/ 10 ML IV ENJEKSIYON/İNFÜZYON İCIN COZELTI ICEREN 1 AMPUL

KARDIYOMIL 10 MG/ 10 ML IV ENJEKSIYON/İNFÜZYON İCIN COZELTI ICEREN 1 AMPUL

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:milrinon
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C01 KALP İLAÇLARI
C01C KARDİYAK STİMÜLANLAR
C01CE Fosfodiesterz inhibitörleri
C01CE02 milrinon
SB.atc:C01CE02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: HAVER FARMA
Barkod :8680400770608
Satış Fiyatı:30.43 ₺
Son Güncelleme:17 Şubat 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

KARDIYOMIL Hakkında Kısa Bilgi

KARDIYOMIL 10 MG/ 10 ML IV ENJEKSIYON/İNFÜZYON İCIN COZELTI ICEREN 1 AMPUL, HAVER FARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 10 MG milrinon etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KARDIYOMIL , piyasada 30.43 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680400770608 dir.

KARDIYOMIL , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C01 KALP İLAÇLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C01CE02 ve ATC adı milrinone dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

Kısıtlamalar

SGK SUT EK-4/G Sadece yatan hastalarda kullanılması halinde bedelleri ödenir.

4.2.26 - Levosimendan ve milrinon kullanım ilkeleri

(1) Levosimendan; İnvaziv hemodinamik monitarizasyon yapılabildiği yoğun bakım ünitelerinde yatan hastalar için veya akut kalp yetmezliği, dekompanse kalp yetmezliğinin akut dönemindeki yatan hastalar için;

(2) Milrinon; klasik bakım tedavisine yanıt vermeyen şiddetli konjestif kalp yetmezliğinin kısa süreli tedavisinde ve kalp cerrahisi sonrası düşük çıkış (out put) durumlarını da içeren akut kalp yetmezliği olan yatan hastalar için;

(3) Kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, anestezi ve reanimasyon, iç hastalıkları, yoğun bakım ile acil uzman hekimlerinden biri tarafından düzenlenen ve bu durumlarını belirtir uzman hekim raporuna dayanılarak bu hekimlerce tabela/reçeteye yazılabilirler.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.