KANFLEKS %5 DEKSTROZ SUDAKI SOLUSYONU PP TORBA 1000 ML SETSIZ

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:SERUM
ATC:
SB.atc:B05BA03
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KANSUK
Barkod :8699535690347
Satış Fiyatı:9.03 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

KANFLEKS Hakkında Kısa Bilgi

KANFLEKS %5 DEKSTROZ SUDAKI SOLUSYONU PP TORBA 1000 ML SETSIZ , KANSUK firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1000 adet 5 % SERUM etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KANFLEKS , piyasada 9.03 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699535690347 dir.

KANFLEKS , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA03 ve ATC adı carbohydrates dır. İlacın 470 adet eş değer ilacı bulunur.

KANFLEKS hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

K ile başlayan ilaçlar » Kansuk » KANFLEKS %5 DEKSTROZ SUDAKI SOLUSYONU PP TORBA 1000 ML SETSIZ
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.