KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON, 1920 ML

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:AMINO ASIT + GLUKOZ + LIPID SOLUSYONU
ATC:
SB.atc:B05BA10
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: FRESENIUS KABI
Barkod :8699630697197
Satış Fiyatı:166.52 ₺
Son Güncelleme:27 Mart 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK Hakkında Kısa Bilgi

KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK EMULSIYON, 1920 ML , FRESENIUS KABI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1920 adet AMINO ASIT + GLUKOZ + LIPID SOLUSYONU etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK , piyasada 166.52 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699630697197 dir.

KABIVEN PERIPHERAL INFUZYONLUK , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05BA10 ve ATC adı combinations dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.