JAVLOR 250 MG/ 10 ML INF. KONS. COZELTISI (1 FLAKON)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:VINFLUNIN DİTARTARAT
ATC:
SB.atc:L01CA06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: PIERRE FABRE
Barkod :8699749000031
Satış Fiyatı:5288.48 ₺
Son Güncelleme:15 Şubat 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

JAVLOR Hakkında Kısa Bilgi

JAVLOR 250 MG/ 10 ML INF. KONS. COZELTISI (1 FLAKON), PIERRE FABRE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 250 MG VINFLUNIN DİTARTARAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. JAVLOR , piyasada 5288.48 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699749000031 dir.

JAVLOR , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L01CA06 ve ATC adı vinflunine dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

JAVLOR hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.