IZOTONIK SODYUM KLORUR IRIGASYON COZELTESI 500 ML (SETSIZ PLASTIK SISE)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:SODYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:B05CB01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KOCAK FARMA
Barkod :8699828690993
Satış Fiyatı:7.51 ₺
Son Güncelleme:3 Nisan 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

IZOTONIK SODYUM KLORUR IRIGASYON COZELTESI Hakkında Kısa Bilgi

IZOTONIK SODYUM KLORUR IRIGASYON COZELTESI 500 ML (SETSIZ PLASTIK SISE), KOCAK FARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet 0.9 % SODYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. IZOTONIK SODYUM KLORUR IRIGASYON COZELTESI , piyasada 7.51 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699828690993 dir.

IZOTONIK SODYUM KLORUR IRIGASYON COZELTESI , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05CB01 ve ATC adı sodium chloride dır. İlacın 156 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.