ISOHES %6 (SETSIZ)500 ML SOLUSYON

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:SERUM
ATC:
SB.atc:B05AA07
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ECZACIBASI BAXTER
Barkod :8699556694492
Satış Fiyatı:30.75 ₺
Son Güncelleme:14 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

I ile başlayan ilaçlar » Eczacibasi Baxter » ISOHES %6 (SETSIZ)500 ML SOLUSYON

ISOHES Hakkında Kısa Bilgi

ISOHES %6 (SETSIZ)500 ML SOLUSYON, ECZACIBASI BAXTER firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 500 adet SERUM etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ISOHES , piyasada 30.75 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699556694492 dir.

ISOHES , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu B05AA07 ve ATC adı hydroxyethylstarch dır. İlacın 470 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.