I ile başlayan ilaçlar » Vem Ilac » IPRATOM 250 MCG/2 ML NEBULIZASYON ICIN TEK DOZLUK INHALASYON COZELTISI

IPRATOM 250 MCG/2 ML NEBULIZASYON ICIN TEK DOZLUK INHALASYON COZELTISI

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:ipratropium bromür monohidrat
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI
R03B DİĞER İNHALANLAR
R03BB Antikolinerjikler
R03BB01 ipratropium bromür monohidrat
SB.atc:R03BB01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: VEM ILAC
Barkod :8699844521073
Satış Fiyatı:17.26 ₺
Son Güncelleme:22 Mart 2019

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ipratropium bromür monohidrat Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Bronkodilatatör.
Yetişkinde günde 3-4 kez 1 flakon inhale.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; beta adrenerjikler, ksantin türevleri, kortikosteroidler, beta blokerler.

Yan etkiler; tremor, taşikardi, sinirlilik, baş ağrısı, göz kararması, hipokalemi, ağız kuruması, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

IPRATOM Hakkında Kısa Bilgi

IPRATOM 250 MCG/2 ML NEBULIZASYON ICIN TEK DOZLUK INHALASYON COZELTISI, VEM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 20 adet 250+2 MCG/ML ipratropium bromür monohidrat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. IPRATOM , piyasada 17.26 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699844521073 dir.

IPRATOM , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R03 OBSTRÜKTİF SOLUNUM SİSTEMİ HASTALIKLARI sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R03BB01 ve ATC adı ipratropium bromide dır. İlacın 9 adet eş değer ilacı bulunur.İlacabak Logo
Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.