INFANRIX HEXA 0,5 ML ENJEKSİYON İÇİN SÜSPANSİYON İÇEREN HAZIR ENJEKTÖR VE LİYOFİLİZE TOZ İÇEREN FLAKON

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:difteri + tetanoz + boğmaca + haemophilus infulanzae + polio aşısi
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J07 AŞILAR
J07C BAKTERİYEL VE VİRAL AŞI KOMBİNASYONLARI
J07CA Bakteriyel ve viral aşı kombinasyonları
J07CA11 difteri + tetanoz + boğmaca + haemophilus infulanzae + polio aşısi
SB.atc:J07CA09
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GLAXOSMITHKLINE
Barkod :8699522967537
Satış Fiyatı:278.09 ₺
Son Güncelleme:15 Kasım 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

difteri + tetanoz + boğmaca + haemophilus infulanzae + polio aşısi Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

2 ay ara ile 3 kez. 1yıl sonra rapel.
Aşı bileşenlerinden herhangi birisine karşı hipersensitivite,geçmişte yaşanmış ensefalopati ve ilk enjeksiyondan sonra ağır komplikasyonlarda kullanılmamalıdır.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

INFANRIX HEXA Hakkında Kısa Bilgi

INFANRIX HEXA 0,5 ML ENJEKSİYON İÇİN SÜSPANSİYON İÇEREN HAZIR ENJEKTÖR VE LİYOFİLİZE TOZ İÇEREN FLAKON, GLAXOSMITHKLINE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0.5 ML difteri + tetanoz + boğmaca + haemophilus infulanzae + polio aşısi etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. INFANRIX HEXA , piyasada 278.09 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699522967537 dir.

INFANRIX HEXA , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J07 AŞILAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J07CA09 ve ATC adı diphtheria-hemophilus influenzae b-pertussis-poliomyelitis-tetanus-hepatitis b dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

I ile başlayan ilaçlar » Glaxosmithkline » INFANRIX HEXA 0,5 ML ENJEKSİYON İÇİN SÜSPANSİYON İÇEREN HAZIR ENJEKTÖR VE LİYOFİLİZE TOZ İÇEREN FLAKON

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.