I ile başlayan ilaçlar » Neutec Ilac San. » IBUDEX 400 MG 20 FILM TABLET

IBUDEX 400 MG 20 FILM TABLET

 • İlaç Firması :
  NEUTEC ILAC SAN.
 • Barkod :
  8680881092640
 • Fiyatı :
  6.31TL
  Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
  İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
  İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
  Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

 • SB.atc:
  M01AE14
 • Etkin madde :
  deksibuprofen
 • KT :
  Kullanım talimatı henüz eklenmedi.
 • KUB :
  Kısa ürün bilgisi henüz eklenmedi.

 • ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
  M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
  M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
  M01AE Propiyonik asit türevleri
  M01AE14 deksibuprofen

deksibuprofen etkin maddesi hakkında kısa bilgi

Propiyonik asit türevi nonsteroid anti-inflamatuvar.
Yetişkinde 200-1200mg/gün.

Gebelik kategorisi: 1. trimester için C; sonra D. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, GİS ülser veya kanaması, Crohn hastalığı ya da ülseratif kolitliler, ciddi kalp yetmezliği, Böbrek yetmezliği, Karaciğer yetmezliği, Kanama ya da pıhtılaşma bozukluğu olan ya da antikoagülan tedavi alan hastalar, Hamileliğinin beşinci ayını tamamlamış olan gebelik.

Etkileşim; Antikoagülanlar, metotreksat, lityum, diğer antienflamatuarlar, antihipertansifler, siklosporin, takrolimus, steroidler, digoksin, fenitoin, diüretikler, trombolitikler.

Yan etkiler; dispepsi, diyare, bulantı, bitkinlik, baş ağrısı, baş dönmesi, sinirlilik, nefrit, hepatit, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.