HIPNODEX 200 MCG/ 2 ML IV INFUZYON ICIN KONSANTRE COZELTI ICEREN FLAKON (5 FLAKON)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:deksmedetomidin
ATC: ATC SINIFLAMASI - N - SİNİR SİSTEMİ
N05 PSİKOLEPTİKLER
N05C HİPNOTİKLER VE SEDATİFLER
N05CM Diğer
N05CM18 deksmedetomidin
SB.atc:N05CM18
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: HAVER FARMA
Barkod :8680400770516
Satış Fiyatı: Mevcut değil
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

HIPNODEX Hakkında Kısa Bilgi

HIPNODEX 200 MCG/ 2 ML IV INFUZYON ICIN KONSANTRE COZELTI ICEREN FLAKON (5 FLAKON), HAVER FARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 200 MCG deksmedetomidin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HIPNODEX , piyasada satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680400770516 dir.

HIPNODEX , ATC sınıflamasının N - SİNİR SİSTEMİ kategorisinde ve N05 PSİKOLEPTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu N05CM18 ve ATC adı dexmedetomidine dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

HIPNODEX hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

H ile başlayan ilaçlar » Haver Farma » HIPNODEX 200 MCG/ 2 ML IV INFUZYON ICIN KONSANTRE COZELTI ICEREN FLAKON (5 FLAKON)
İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.