HEXAXIM 0,5 ML IM ENJEKSIYONLUK SUSPANSIYON ICEREN KULLANIMA HAZIR SUSPANSIYON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:DIFTERI + TETANOZ + BOGMACA + HAEMOPHILUS INFULANZAE TIP B + HEPATIT B ASISI + FILAMENTOZ POLIOVIRUS
ATC:
SB.atc:J07CA09
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOFİ PASTEUR AŞI TİC. A.Ş.
Barkod :8699625960527
Satış Fiyatı:338.57 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:15 Ocak 2021
Paylaş:

HEXAXIM Hakkında Kısa Bilgi

HEXAXIM 0,5 ML IM ENJEKSIYONLUK SUSPANSIYON ICEREN KULLANIMA HAZIR SUSPANSIYON, SANOFİ PASTEUR AŞI TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 0.5 ML DIFTERI + TETANOZ + BOGMACA + HAEMOPHILUS INFULANZAE TIP B + HEPATIT B ASISI + FILAMENTOZ POLIOVIRUS etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HEXAXIM , piyasada 338.57 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699625960527 dir.

HEXAXIM , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J07CA09 ve ATC adı diphtheria-hemophilus influenzae b-pertussis-poliomyelitis-tetanus-hepatitis b dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

HEXAXIM hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2021 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.