HERO BABY NUTRADEFENSE READY TO FEED PREMATURE FORMULA 50 ML 24 SISE

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:LAKTOZ+VITAMIN+MINERAL+AMINO ASIT+KARBONHIDRAT
ATC:
SB.atc:V06DE
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: HERO GIDA
Barkod :8681080556599
Satış Fiyatı:40.09 ₺
Son Güncelleme:29 Mayıs 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

HERO BABY NUTRADEFENSE READY TO FEED PREMATURE FORMULA Hakkında Kısa Bilgi

HERO BABY NUTRADEFENSE READY TO FEED PREMATURE FORMULA 50 ML 24 SISE, HERO GIDA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 24 adet 50 ML LAKTOZ+VITAMIN+MINERAL+AMINO ASIT+KARBONHIDRAT etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HERO BABY NUTRADEFENSE READY TO FEED PREMATURE FORMULA , piyasada 40.09 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8681080556599 dir.

HERO BABY NUTRADEFENSE READY TO FEED PREMATURE FORMULA , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V06DE ve ATC adı amino acids/carbohydrates/minerals/vitamins, combinations dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.