HEPATUBEX 50 IU /10 MG / 100 MG JEL (100 G JEL)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:ext.cepae + heparin + allantoin
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C05 VAZOPROTEKTİFLER
C05B ANTİVARİKÖZ TEDAVİ
C05BA Topikal heparinler ve heparinoidler
C05BA53 ext.cepae + heparin + allantoin
SB.atc:D03AX
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GENVEON İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Barkod :8699293342595
Satış Fiyatı: 309.59 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:17 Şubat 2024
Paylaş:

ext.cepae + heparin + allantoin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Skar, kontraktür topikal tedavisinde.
Günde birkaç kez.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

HEPATUBEX Hakkında Kısa Bilgi

HEPATUBEX 50 IU /10 MG / 100 MG JEL (100 G JEL), GENVEON İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 100 adet 1%+10%+0,01% MG/MG/IU ext.cepae + heparin + allantoin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HEPATUBEX , piyasada 309.59 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699293342595 dir.

HEPATUBEX , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C05 VAZOPROTEKTİFLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D03AX ve ATC adı Other cicatrizants dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

HEPATUBEX hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.