HEBERPROT-P 75 MG ENJEKSIYON ICIN LIYOFILIZE TOZ ICEREN 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:Rekombinant İnsan Epidermal Büyüme Faktörü (rhEGF)
ATC: ATC SINIFLAMASI - D - DERMATOLOJİKLER
D03 YARA ÜLSER TEDAVİSİ
D03A SKATRİZANLAR
D03AX Diğer
D03AX Rekombinant İnsan Epidermal Büyüme Faktörü (rhEGF)
SB.atc:D03AX
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: HAS BIOTECH
Barkod :8680678450080
Satış Fiyatı:7915.84 ₺
Son Güncelleme:3 Nisan 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

HEBERPROT-P Hakkında Kısa Bilgi

HEBERPROT-P 75 MG ENJEKSIYON ICIN LIYOFILIZE TOZ ICEREN 1 FLAKON, HAS BIOTECH firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 75 MG Rekombinant İnsan Epidermal Büyüme Faktörü (rhEGF) etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HEBERPROT-P , piyasada 7915.84 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680678450080 dir.

HEBERPROT-P , ATC sınıflamasının D - DERMATOLOJİKLER kategorisinde ve D03 YARA ÜLSER TEDAVİSİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu D03AX ve ATC adı Other cicatrizants dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

HEBERPROT-P hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.