HCU EXPRESS 750 GR(30X25 GR) SASE

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:TIBBI AMACLI MAMA
ATC:
SB.atc:V06DE
Reçete Durumu:Beyaz Reçete ile satılır.
İlaç Firması: NESTLE TÜRKİYE GIDA SANAYİ A.Ş.
Barkod :8690632760742
Satış Fiyatı:6974.51 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

Son Güncelleme:18 Mart 2023
Paylaş:

HCU EXPRESS Hakkında Kısa Bilgi

HCU EXPRESS 750 GR(30X25 GR) SASE, NESTLE TÜRKİYE GIDA SANAYİ A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 30 adet 750 G TIBBI AMACLI MAMA etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. HCU EXPRESS , piyasada 6974.51 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Beyaz Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8690632760742 dir.

HCU EXPRESS , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V06DE ve ATC adı Amino acids /carbohydrates/minerals/vita mins combinations, other nutrients dır. İlacın 56 adet eş değer ilacı bulunur.Aynı etken maddeyi içeren bir farklı ilaç:

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2022 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.