GOPTEN 2 MG 28 KAPSÜL

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:trandolapril
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ
C09A ACE İNHİBİTÖRLERİ
C09AA ACE inhibitörleri
C09AA10 trandolapril
SB.atc:C09AA10
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ABBOTT
Barkod :8699548152702
Satış Fiyatı:25.40 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:
DDD (Yetişkin için ortalama günlük doz) : 2mg Oral

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

trandolapril Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

ACE (Angiotensin-converting enzim) inhibitörü antihipertansif.
Yetişkinde 1-4mg/gün.

Gebelik kategorisi birinci trimestrde C, iki ve üçüncü trimestrde D. Anne sütüne geçer.

Kontrendikasyon; ACE inhibitörlerine allerji.

Etkileşim; diüretikler, lityum.

Yan etkiler; öksürük, halsizlik, diare, ürik asit ve BUN yükselmesi, dispepsi, senkop, hiperkalemi, bradikardi, hipokalsemi, miyalji...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

GOPTEN Hakkında Kısa Bilgi

GOPTEN 2 MG 28 KAPSÜL, ABBOTT firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 28 adet 2 MG trandolapril etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. GOPTEN , piyasada 25.40 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699548152702 dir.

GOPTEN , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C09AA10 ve ATC adı trandolapril dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

GOPTEN hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

G ile başlayan ilaçlar » Abbott » GOPTEN 2 MG 28 KAPSÜL

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.