GENTA %0.3 GOZ/KULAK DAMLASI, COZELTI

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:gentamisin -oftalmik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01A ANTİENFEKTİFLER
S01AA Antibiyotikler
S01AA11 gentamisin -oftalmik
SB.atc:S03AA06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: I.E ULAGAY
Barkod :8699508610020
Satış Fiyatı:15.10 ₺
Son Güncelleme:16 Ağustos 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

gentamisin -oftalmik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Protein sentezi inhibitörü aminoglikozid grubu antibiyotik.
Günde 4-5 defa 1-2 damla.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

GENTA Hakkında Kısa Bilgi

GENTA %0.3 GOZ/KULAK DAMLASI, COZELTI, I.E ULAGAY firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0.3 % gentamisin -oftalmik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. GENTA , piyasada 15.10 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699508610020 dir.

GENTA , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S03AA06 ve ATC adı gentamicin dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

G ile başlayan ilaçlar » I.e Ulagay » GENTA %0.3 GOZ/KULAK DAMLASI, COZELTI

İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.
© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.