FUNIDUL 100 MG INFUZYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:anidulafungin
ATC: ATC SINIFLAMASI - J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK)
J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02A SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER
J02AX Diğer
J02AX06 anidulafungin
SB.atc:J02AX06
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: KOCAK FARMA
Barkod :8699828270300
Satış Fiyatı:824.04 ₺
Son Güncelleme:15 Şubat 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

anidulafungin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

İnvaziv kandidiyazis tedavisinde, antimikotik.
İlk gün 200 mg yükleme dozu , ardından da günde 100 mg.

Gebelik kategorisi C.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık, fruktoz intoleransı.

Yan etkiler; trombositopeni, koagülopati, hiperkalemi, hipokalemi, hipomagnezemi, hiperglisemi, hiperkalsemi, hipernatremi, konvülsiyon, baş ağrısı, görme bozukluğu, aritmi, yüz kızarması, diyare, karaciğer fonksiyon testinde anormallik, allerjik reaksiyonlar...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

FUNIDUL Hakkında Kısa Bilgi

FUNIDUL 100 MG INFUZYONLUK COZELTI HAZIRLAMAK ICIN TOZ, KOCAK FARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 100 MG anidulafungin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FUNIDUL , piyasada 824.04 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699828270300 dir.

FUNIDUL , ATC sınıflamasının J - ANTİENFEKTİFLER (SİSTEMİK) kategorisinde ve J02 SİSTEMİK ANTİMİKOTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu J02AX06 ve ATC adı anidulafungin dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.