FLIXONASE AQUEOUS NAZAL SPRAY 120 DOZ

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:flutikazon -nazal
ATC: ATC SINIFLAMASI - R - SOLUNUM SİSTEMİ
R01 NAZAL İLAÇLAR
R01A TOPİKAL DEKONJESTANLAR VE DİĞER NAZAL İLAÇLAR
R01AD Kortikosteroidler
R01AD08 flutikazon -nazal
SB.atc:R01AD08
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: GLAXOSMITHKLINE
Barkod :8699522543014
Satış Fiyatı:20.44 ₺
Son Güncelleme:18 Ekim 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

flutikazon -nazal Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Nazal kortikosteroid.
Günde 1 veya 2 kez 1 doz.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

F ile başlayan ilaçlar » Glaxosmithkline » FLIXONASE AQUEOUS NAZAL SPRAY 120 DOZ

FLIXONASE AQUEOUS NAZAL SPRAY Hakkında Kısa Bilgi

FLIXONASE AQUEOUS NAZAL SPRAY 120 DOZ, GLAXOSMITHKLINE firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 50 MCG flutikazon -nazal etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FLIXONASE AQUEOUS NAZAL SPRAY , piyasada 20.44 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699522543014 dir.

FLIXONASE AQUEOUS NAZAL SPRAY , ATC sınıflamasının R - SOLUNUM SİSTEMİ kategorisinde ve R01 NAZAL İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu R01AD08 ve ATC adı fluticasone dır. İlacın 5 adet eş değer ilacı bulunur.

FLIXONASE AQUEOUS NAZAL SPRAY hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.