FABRAZYME 35 MG 1 FLAKON

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:agalsidaz beta
ATC: ATC SINIFLAMASI - A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA
A16 DİĞER
A16A DİĞER
A16AB Enzimler
A16AB04 agalsidaz beta
SB.atc:A16AB04
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANOFI SAGLIK URUNLERI
Barkod :8699809260054
Satış Fiyatı:19205.05 ₺
Son Güncelleme:3 Temmuz 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

agalsidaz beta Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Fabry hastalığında rekombinant insan a-galactosidase A enzimi.
2 haftada bir 1mg/Kg, dilüe edilerek yavaş infüzyon.

Gebelik kategorisi B.

Yan etkiler; taşikardi, hipertansiyon, göğüs ağrısı, dispne, ateş, abdominal ağrı, kaşıntı, döküntü, bulantı, kusma gibi infüzyon reaksiyonları...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

FABRAZYME Hakkında Kısa Bilgi

FABRAZYME 35 MG 1 FLAKON, SANOFI SAGLIK URUNLERI firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 35 MG agalsidaz beta etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. FABRAZYME , piyasada 19205.05 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699809260054 dir.

FABRAZYME , ATC sınıflamasının A - SİNDİRİM SİSTEMİ VE METABOLİZMA kategorisinde ve A16 DİĞER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A16AB04 ve ATC adı agalsidase beta dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

FABRAZYME hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.