E ile başlayan ilaçlar » Bilim Ilac » EYE VISOL % 0,05 GOZ DAMLASI, COZELTI (5 ML)

EYE VISOL % 0,05 GOZ DAMLASI, COZELTI (5 ML)

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:tetrahidrozolin hcl -oftalmik
ATC: ATC SINIFLAMASI - S - DUYU ORGANLARI
S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR
S01G DEKONJESTANLAR VE ANTİALLERJİKLER
S01GA Sempatomimetikler
S01GA02 tetrahidrozolin hcl -oftalmik
SB.atc:S01GA02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BILIM ILAC
Barkod :8699569610045
Satış Fiyatı:4.35 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

tetrahidrozolin hcl -oftalmik Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Allerjik konjunktivit ve irritasyonda sempatomimetik.
4-6 saat ara ile 1-2 damla.

Kontrendikasyon; glokom.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

EYE VISOL Hakkında Kısa Bilgi

EYE VISOL % 0,05 GOZ DAMLASI, COZELTI (5 ML), BILIM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 5 adet 0.05 % tetrahidrozolin hcl -oftalmik etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. EYE VISOL , piyasada 4.35 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699569610045 dir.

EYE VISOL , ATC sınıflamasının S - DUYU ORGANLARI kategorisinde ve S01 OFTALMOLOJİK İLAÇLAR sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu S01GA02 ve ATC adı tetryzoline dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Tetrahidrozolin hcl -oftalmik etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.