ETHYOL 500 MG IV INFUZYON ICIN LIYOFILIZE TOZ (1 FLAKON)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:amifostin
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V03 DİĞER TÜM TERAPÖTİKLER
V03A DİĞER TÜM TERAPÖTİKLER
V03AF Detoksifikasyon ajanları
V03AF05 amifostin
SB.atc:V03AF05
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: TRPHARM
Barkod :8680885579055
Satış Fiyatı:627.35 ₺
Son Güncelleme:29 Mayıs 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

amifostin Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Over kanseri ve küçük hücreli olmayan akciğer kanserinde sisplatin kullanımına bağlı böbrek toksisitesinin önlenmesinde ve baş boyun kanserlerinde radyoterapi uygulanmasında, sitoprotektif.
910mg/metrekare.

Kontrendikasyon; aşırı duyarlılık.

Etkileşim; antihipertansifler.

Yan etkiler; hipotansiyon, bulantı, kusma, flushing, ateş...

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ETHYOL Hakkında Kısa Bilgi

ETHYOL 500 MG IV INFUZYON ICIN LIYOFILIZE TOZ (1 FLAKON), TRPHARM firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 500 MG amifostin etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ETHYOL , piyasada 627.35 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680885579055 dir.

ETHYOL , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V03 DİĞER TÜM TERAPÖTİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V03AF05 ve ATC adı amifostine dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

ETHYOL hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.