ENDOFALK KLASIK TOZ 8 SAŞE

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:MACROGOL+SODYUM KLORUR+SODYUM BIKARBONAT+POTASYUM KLORUR
ATC:
SB.atc:A06AD65
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ARIS
Barkod :8699543250052
Satış Fiyatı:55.69 ₺
Son Güncelleme:3 Temmuz 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

ENDOFALK KLASIK TOZ Hakkında Kısa Bilgi

ENDOFALK KLASIK TOZ 8 SAŞE, ARIS firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 8 adet 525+1,4+0,715+0,185 MG MACROGOL+SODYUM KLORUR+SODYUM BIKARBONAT+POTASYUM KLORUR etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ENDOFALK KLASIK TOZ , piyasada 55.69 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699543250052 dir.

ENDOFALK KLASIK TOZ , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu A06AD65 ve ATC adı macrogol, combinations dır. İlacın 1 adet eş değer ilacı bulunur.

ENDOFALK KLASIK TOZ hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.