E ile başlayan ilaçlar » Sandoz » ENAPRIL PLUS 20 MG/12,5 MG TABLET

ENAPRIL PLUS 20 MG/12,5 MG TABLET

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:enalapril + hidroklorotiyazid
ATC: ATC SINIFLAMASI - C - KALP DAMAR SİSTEMİ
C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ
C09B ACE İNHİBİTÖRLERİ KOMBİNASYONLARI
C09BA ACE inhibitörleri ve diüretik
C09BA02 enalapril + hidroklorotiyazid
SB.atc:C09BA02
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: SANDOZ
Barkod :8699516012502
Satış Fiyatı:22.55 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

enalapril + hidroklorotiyazid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

ACE (Angiotensin-converting enzim) inhibitörü antihipertansif enalapril ile primer etkisi distal tübül üzerine bir diüretik hidroklorotiyazid kombinasyonu.
1 x 1.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

ENAPRIL PLUS Hakkında Kısa Bilgi

ENAPRIL PLUS 20 MG/12,5 MG TABLET, SANDOZ firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 20 adet 20+12,5 MG enalapril + hidroklorotiyazid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. ENAPRIL PLUS , piyasada 22.55 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699516012502 dir.

ENAPRIL PLUS , ATC sınıflamasının C - KALP DAMAR SİSTEMİ kategorisinde ve C09 RENİN-ANJİYOTENSİN SİSTEMİ sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C09BA02 ve ATC adı enalapril and diuretics dır. İlacın 3 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.

İlaç Eşdeğerleri (Enalapril + hidroklorotiyazid etkin maddesini içeren ilaçlar)İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.