EMARAY IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON 20 ML

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:gadopentetic acid
ATC: ATC SINIFLAMASI - V - ÇEŞİTLİ
V08 CONTRAST MEDIA
V08C MAGNETIC RESONANCE IMAGING CONTRAST MEDIA
V08CA Paramagnetic contrast media
V08CA01 gadopentetic acid
SB.atc:V08CA01
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: BIEM ILAC
Barkod :8699702772036
Satış Fiyatı:115.99 ₺
Son Güncelleme:14 Eylül 2019
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

gadopentetic acid Etkin Maddesi Hakkında Kısa Bilgi

Paramanyetik kontrast madde.

Bu sitede ve verilen linklerdeki bilgilerin eksik, hatalı veya güncellenmemiş olmasından ve uygulanmasından oluşacak zararlardan site sahibi sorumlu tutulamaz. İlaç kutusunda bulunan prospektüsler daha geniş ve güncellenmiş bilgi içerirler. Lütfen doktorunuza danışmadan hiçbir ilaç kullanmayınız !

E ile başlayan ilaçlar » Biem Ilac » EMARAY IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON 20 ML

EMARAY IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON Hakkında Kısa Bilgi

EMARAY IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON 20 ML, BIEM ILAC firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 20 ML gadopentetic acid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. EMARAY IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON , piyasada 115.99 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699702772036 dir.

EMARAY IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON , ATC sınıflamasının V - ÇEŞİTLİ kategorisinde ve V08 CONTRAST MEDIA sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu V08CA01 ve ATC adı gadopentetic acid dır. İlacın 6 adet eş değer ilacı bulunur.

EMARAY IV ENJEKSIYONLUK COZELTI ICEREN FLAKON hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2019 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.