EFEDRIN HIDROKLORUR 0,05 G/ML BIOSEL AMPUL (10 AMPUL)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:efedrin hcl
ATC:
SB.atc:C01CA26
Reçete Durumu:Kontrole Tabi Reçete ile satılır.
İlaç Firması: OSEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş.
Barkod :8699788751697
Satış Fiyatı:9,35 ₺
Son Güncelleme:19 Eylül 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Belirtilen ilaç fiyatı eczaneler için önerilen satış fiyatı olup değişkenlik gösterebilir.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

EFEDRIN HIDROKLORUR Hakkında Kısa Bilgi

EFEDRIN HIDROKLORUR 0,05 G/ML BIOSEL AMPUL (10 AMPUL), OSEL İLAÇ SAN. VE TİC. A.Ş. firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 10 adet 50 MG efedrin hcl etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. EFEDRIN HIDROKLORUR , piyasada 9,35 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Kontrole Tabi Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699788751697 dir.

EFEDRIN HIDROKLORUR , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu C01CA26 ve ATC adı ephedrine dır. İlacın 2 adet eş değer ilacı bulunur.

EFEDRIN HIDROKLORUR hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.