DIMERAST 120 MG GASTROREZISTAN SERT KAPSUL (14 KAPSUL)

KT: Kullanma talimatı için tıklayınız (Hastalar için)
KUB: Kısa ürün bilgisi için tıklayınız (Hekimler için)
Etkin madde:dimetil fumarat
ATC:
SB.atc:L04AX07
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ARDI FARMA
Barkod :8680698160358
Satış Fiyatı:287.12 ₺
Son Güncelleme:27 Mart 2020
Paylaş:

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

DIMERAST Hakkında Kısa Bilgi

DIMERAST 120 MG GASTROREZISTAN SERT KAPSUL (14 KAPSUL), ARDI FARMA firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 14 adet 120 MG dimetil fumarat etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DIMERAST , piyasada 287.12 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8680698160358 dir.

DIMERAST , ATC sınıflamasının kategorisinde ve sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu L04AX07 ve ATC adı dimethyl fumarat dır. İlacın 8 adet eş değer ilacı bulunur.

DIMERAST hakkında daha fazla bilgi edinmek için hasta kullanma talimatını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hekimseniz, kısa ürün bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.


İlacabak Logo


Önemli Uyarı : İlacabak.com Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

İlacabak sosyal medyada :
İlacabak Twitter Sayfası İlacabak İnstagram Sayfası İlacabak Facebook Sayfası

© 2005 - 2020 İlacabak.com. Her hakkı saklıdır.