D ile başlayan ilaçlar » Abdi Ibrahim » DICLOMEC PLUS %1.16 + %0.25 JEL

DICLOMEC PLUS %1.16 + %0.25 JEL

KUB ve KT:Kısa Ürün Bilgisi ( KUB ) ve Kullanım Talimatı ( KT ) yakında eklenecektir.
Etkin madde:diklofenak + tiyokolşikosid
ATC: ATC SINIFLAMASI - M - KAS-İSKELET SİSTEMİ
M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER
M01A ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER (NONSTEROİD)
M01AB Asetik asit türevleri
M01AB55x3 diklofenak + tiyokolşikosid
SB.atc:M02AA15
Reçete Durumu:Normal Reçete ile satılır.
İlaç Firması: ABDI IBRAHIM
Barkod :8699514340096
Satış Fiyatı:21.53 ₺

Sitemizde ilaç satışı yapılmamaktadır.
İlaç fiyatlarının belirtilmesi Akılcı İlaç Kullanımına katkı amaçlıdır.
İlaç fiyatları TC Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) tarafından haftalık olarak yayınlanan listelerden alınmıştır.
Fiyatlar güncellenmemiş olabilir.

DICLOMEC PLUS Hakkında Kısa Bilgi

DICLOMEC PLUS %1.16 + %0.25 JEL, ABDI IBRAHIM firması tarafından üretilen, bir kutu içerisinde 1 adet 30 G diklofenak + tiyokolşikosid etkin maddesi barındıran bir ilaçtır. DICLOMEC PLUS , piyasada 21.53 ₺ satış fiyatıyla bulunabilir ve Normal Reçete ile satılır. İlacın barkod kodu 8699514340096 dir.

DICLOMEC PLUS , ATC sınıflamasının M - KAS-İSKELET SİSTEMİ kategorisinde ve M01 ANTİENFLAMATUAR VE ANTİROMATİKLER sınıfında bulunur. TİTCK listesindeki ATC kodu M02AA15 ve ATC adı diclofenac dır. İlacın 7 adet eş değer ilacı bulunur.

Aradığınız bilgiye ulaşamadıysanız, etkin maddesi aynı olan aşağıdaki ilaçların prospektüs, kullanım talimatı ve kısa ürün bilgilerinden faydalanabilirsiniz.


İlacabak.com - Sitemizde ilaç satışı, ilaç temini veya ilaç promosyonu gibi bir faaliyetimiz yoktur. Ayrıca sitemiz üzerinde tıbbi konularda yardım veya danışma hizmeti de verilmemektedir. Sitede yer alan tüm bilgiler hasta ve doktorların ilaçlar hakkında bilgi sahibi olması için hazırlanmıştır. Sitemizdeki bilgilerin eksik veya güncellenmemiş olmasından sitemiz yasal sorumluluk altında değildir. Siteye giren kullanıcılarımız bu koşulları kabul etmiş sayılır. İlaç kullanmadan önce, lütfen doktorunuza danışınız.

Sitemizde yaptığınız ziyaretten memnun kalmadıysanız bizimle iletişime geçerek gelişmemize katkıda bulunabilirsiniz.